Autoboti me vajra bimorë del nga rruga

2 muaj më parë - 27 Shtator 2023, opinion
Autoboti me vajra bimorë del nga rruga
Një autobot i tonazhit të rëndë ka dalë nga rruga në orët e para të mëngjesit të sotëm në aksin e vjetër të rrugës Fier-Levan, në vendin e quajtur Kthesa e Liqenit.

Mësohet se autoboti po transportonte vajra bimore. Paraprakisht dyshohet se aksidenti ka ndodhur për shkak të lagështirës.

Në vendngjarje ka shkuar menjëherë policia dhe grupi hetimor.

Support Ukraine