Merr flakë makina në autostradë/ Ngel brenda saj shoferja

3 vjet, 9 muaj më parë - 31 Maj 2020, Gazeta Shqiptare
Merr flakë makina në autostradë/ Ngel brenda saj shoferja
Një makinë ka marrë flakë vetëm pak minuta më parë në autostradë. Bëhet me dije se brenda mjetit ndodhej vetëm një femër që ka shpëtuar pa dëmtime.

Njoftimi i policisë

Më datë 27.05.2020, rreth orës 16:50, në autostradë, poshtë Q.T.U-së, si pasojë e një difekti teknik ka marrë flakë në ecje mjeti me drejtuese shtetasen K.I., ku ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Support Ukraine