Makina përplas për vdekje 69-vjeçarin në Tiranë

7 muaj, 2 javë më parë - 11 Shkurt 2023, opinion
Makina përplas për vdekje 69-vjeçarin në Tiranë
Një aksident rrugor me pasojë vdekjen është regjistruar në kryeqytet.

Policia bën me dije se një 31-vjeçar, duke drejtuar automjetin ka aksidentuar shtetasin A. Z., 69 vjeç, i cili si pasojë e aksidentit ka ndërruar jetë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:40, në rrugën “Tre Dëshmorët”.

Më datë 09.02.2023, rreth orës 18:40, në rrugën “Tre Dëshmorët”, shtetasi L. L., 31 vjeç, duke drejtuar automjetin ka aksidentuar shtetasin A. Z., 69 vjeç, i cili si pasojë e aksidentit ka ndërruar jetë”-njofton policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Support Ukraine