Makina përplas një grua në Tiranë, dërgohet me urgjencë në spital

3 vjet, 1 muaj më parë - 18 Mars 2021, opinion
Makina përplas një grua në Tiranë, dërgohet me urgjencë në spital
Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në kryeqytet, ku një mjet ka përplasur një kalimtare.

Bëhet me dije se aksidenti ka ndodhur rreth orës 12:20, në bulevardin “Zhan D’ark”, teksa mjeti me drejtuese shtetasen E. A., ka aksidentuar një shtetase ende të paidentifikuar.

E aksidentuara ështrë dërguar menjëherë në spital, për të marrë ndihmën e parë mjekësore.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Support Ukraine