Makina në Dukagjin përfundon në humnerë, plagoset rëndë një person

2 muaj, 2 javë më parë - 7 Korrik 2023, a2news
Makina në Dukagjin përfundon në humnerë, plagoset rëndë një person
Një aksident është regjistruar këtë të enjte në rrugën e Dukagjinit.

Aksidenti ka ndodhur në njësinë administrative Pult të Dukagjinit, konkretisht në fshatin Plan.

Mësohet se një fuoristradë ka rënë në humnerë dhe për pasojë një person ka mbetur i plagosur.

I plagosuri është identifikuar si shtetasi Gjelosh Rushaj dhe gjendja e tij paraqitet e rëndë.

Support Ukraine