Makina merr flakë në ecje në mes të Elbasanit, shpëton drejtuesi i mjetit

5 vjet, 2 muaj më parë - 28 Korrik 2017, Gazeta Shqiptare
Makina merr flakë në ecje në mes të Elbasanit, shpëton drejtuesi i mjetit
Një automjet është përfshirë nga flakët ndërsa ishte në ecje. Mësohet se ngjarja në fjalë ka ndodhur në një nga rrugët e lagjes “5 Maji” në qytetin e Elbasanit, çka ka shkaktuar panik te banorët.

Gazetari Fatmir Popja ka raportuar për GSH.al se fatmirësisht nuk ka të lënduar. Drejtuesi i mjetit sapo ka konstatuar flakët ka dalë menjëherë nga makina.

Ndërkohë që menjëherë ka mbërritur në vendngjarje zjarrfikësja dhe policia për të hetuar shkaqet e rënies së zjarrit .

Support Ukraine