Madhështor, ky është Mercedesi i ri GLE

3 vjet, 10 muaj më parë - 12 Tetor 2018, Gazeta Express
Madhështor, ky është Mercedesi i ri GLE
Model i ri Mercedes-Benz GLE 450 4MATIC është me të vërtetë një veturë madhështore – si nga jashtë ashtu edhe brenda.

Me 302 kuaj-fuqi dhe një motor 3.5L V6, modeli i vitit 2018 nuk i lë asgjë imagjinatës.

GLE i ri ka një çmim aktual në treg prej 54,000 dollarësh dhe vjen me një shumëllojshmëri ngjyrash, transmeton Gazeta Express.

Se si duket kjo veturë madhështore brenda dhe jashtë, shikoni videon më poshtë:

Support Ukraine