Gjeni Makinat 

Mercedes-Benz

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2008' Mercedes-Benz C 300

  €8,500

  2008' Mercedes-Benz C 300

  11 Korrik 2020, Durrës

  Benzinë 180000 km  Automatike  E zezë 

  Sendile me ngrohje dhe me memorie,navi,kseno,pilot automat,baxha xhami,komanda ne timon,4 goma te reja,ferrota tambure te reja Etj........ 

  Shto te të preferuarat

 • 2013' Mercedes-Benz B 180

  €10,500

  2013' Mercedes-Benz B 180

  11 Korrik 2020, Tiranë

  Naftë 190000 km  Automatike  E zezë 

  Shitet Mercedes Benz clase B viti 2013 makina eshte me gjendje te shkelqyer me te gjitha sherbimet e bera makina ka 1 muaj qe ka ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2011' Mercedes-Benz E 250

  €12,500

  2011' Mercedes-Benz E 250

  11 Korrik 2020, Durrës

  Naftë 190000 km  Automatike  E bardhë 

  Navi,sendile me ngrohje dhe memorie,marsha ne timon,bixenon,auto hold etj..... 

  Shto te të preferuarat

 • 2013' Mercedes-Benz C 250

  €13,299

  2013' Mercedes-Benz C 250

  11 Korrik 2020, Elbasan

  Benzinë 130000 km  Automatike  E bardhë 

  makina e sapo targuar me sherbime te gjitha e sapoardhur nga kanada e pershtatshme per impjant gazi 100% 

  Shto te të preferuarat

 • 2013' Mercedes-Benz ML 350

  €24,000

  2013' Mercedes-Benz ML 350

  25 Janar 2020, Durrës

  Naftë 87000 km  Automatike  Gri 

  ML 350 Bluetec AMG Line ne shitje, Viti 2013, Kambio Automatike. Makinë luksoze dhe e rehatshme deri në 5 persona. 

  Shto te të preferuarat

 • 2012' Mercedes-Benz R 350

  €14,000

  2012' Mercedes-Benz R 350

  25 Janar 2020, Durrës

  Naftë 220000 km  Automatike  Gri metalik 

  R Class 350 Bluetec Diesel, viti 2012, kambio automatike. Makinë luksoze dhe e rehatshme deri në 5 persona. 

  Shto te të preferuarat

 • 2012' Mercedes-Benz ML-Class

  €24,000

  2012' Mercedes-Benz ML-Class

  25 Janar 2020, Durrës

  Naftë 174000 km  Automatike  E zezë metalik 

  ML 350 Blutec Look AMG, Viti 2012, Kambio automatike. Makinë luksoze dhe e rehatshme deri në 5 persona. 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Mercedes-Benz ML 320

  €6,300

  2005' Mercedes-Benz ML 320

  25 Janar 2020, Durrës

  Naftë 250000 km  Automatike  E zezë 

  Mercedes Benz ML 320 CDI në Shitje, Diesel, Viti 2005, Transmision Automatik. Makinë luksoze dhe e rehatshme deri në 5 persona. 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Mercedes-Benz ML-Class

  €11,000

  2009' Mercedes-Benz ML-Class

  25 Janar 2020, Durrës

  Naftë 189000 km  Automatike  Gri metalik 

  Mercedes Benz ML 320 Bluetec për Shitje, Diesel, Viti 2009, Transmision automatik. Makinë luksoze dhe e rehatshme deri në 5 persona. 

  Shto te të preferuarat

 • 2012' Mercedes-Benz ML 350

  €22,000

  2012' Mercedes-Benz ML 350

  25 Janar 2020, Durrës

  Naftë 176000 km  Automatike  Gri metalik 

  ML 350 CDI Bluetec Look AMG ne Shitje, Viti 2012, Kambio Automatike. Makinë luksoze dhe e rehatshme deri në 5 persona. 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj