Gjeni Makinat 

Mercedes-Benz

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2003' Mercedes-Benz 270

  €4,600

  2003' Mercedes-Benz 270

  24 Qershor 2019, Kavajë

  Naftë 200000 km  Automatike  E zezë 

  Makina eshte ne gjendje perfekte Me taksa dhe siguracion te paguar Motorr 270 nafte Kambio automatike Sensore parkimi Tapiceri lekure Sendile me ngrohje Perde ansore ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Mercedes-Benz A 170

  €1,980

  2000' Mercedes-Benz A 170

  24 Qershor 2019, Durrës

  Naftë 20000 km  Mekanike  

  SHITET A KLAS 170 CDI, ELEGANCE, KAMBIO MANUALE, KONDICIONER, NE GJENDJE SHUME TE MIRE XHENERIKE MOTORIKE, LLAMARINA E PASTER, NUK KA NEVOJE PER SHERBIME. LETRAT ... 

  Shto te të preferuarat

 • €10,500

  2009' Mercedes-Benz 220

  24 Qershor 2019, Durrës

  Naftë 20000 km  Mekanike  E bardhë 

  Shitet Mercedes-Bens sprinter,i sapo ardhur nga Gjermania,me dogane te paguar,ne gjendje teknike dhe optike shume te mire,me ABS.KLIMA.me pedan mbrapa dhe me goma te reja ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Mercedes-Benz E 200

  €6,000

  2005' Mercedes-Benz E 200

  24 Qershor 2019, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 200000 km  Automatike  E zezë 

  Vetem kete fundjave Shitet e sapo targuar E clas 200 me motorr 1,8 L me impiant STAG 200 go fast me i miri ne treg ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Mercedes-Benz S 320

  €10,000

  2007' Mercedes-Benz S 320

  24 Qershor 2019, Kavajë

  Naftë 200000 km  Automatike  E zezë 

  Makina eshte ne gjendje perfekte Motorr 320 nafte pa taks luksi Me taksa dhe siguracion te paguara Vit prodhimi 2007 Cmimi 11000€ Cel.wiber.watsap:0699324799 Mundesi nderrimi 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Mercedes-Benz 270

  €8,900

  2008' Mercedes-Benz 270

  23 Qershor 2019, Elbasan

  6000 cc, Naftë 240000 km  Automatike  Gri 

  Ne super gjendje me km orgjinale 

  Shto te të preferuarat

 • €4,590

  2004' Mercedes-Benz C 220

  23 Qershor 2019, Tiranë

  Naftë 200000 km  Automatike  E zezë 

  Shitet C klas 220 Evo avantgarde kambio automatike model 2005 full, kondicioner ne dy zona serdilje me ngrohje sensore shiu sensor dritash tavan panoramik xhamat ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Mercedes-Benz E 280

  €5,700

  2008' Mercedes-Benz E 280

  23 Qershor 2019, Tiranë

  Naftë 190000 km  Automatike  

   

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Mercedes-Benz 220

  €8,500

  2007' Mercedes-Benz 220

  23 Qershor 2019, Tiranë

  Naftë 200000 km  Automatike  

  Shitet Mercedes Benz E220 EVO,vit prodhimi 28.12.2007 me dokumentacion shqiptar per nje vit,ne gjendje motorrike dhe gjenerike perfekte.Cmimi 8500€ pak i diskutueshem. 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Mercedes-Benz E 280

  €8,300

  2008' Mercedes-Benz E 280

  22 Qershor 2019, Fier

  Naftë 200000 km  Automatike  E zezë 

  Mercedes benz Evo 280 Cdi kamio automat viti prodhimit fund 2008 , Sedilje elektrike Komanda ne timon , Goma te reja , te gjitha sherbimet ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj