Lezhë: Makina del nga rruga, humb jetën një person

4 vjet, 5 muaj më parë - 3 Dhjetor 2019, opinion
Illustration
Illustration
Një person ka humbur jetën si pasojë i një aksidenti të ndodhur në në fshatin Mashtërkor, Orosh, Mirditë.

Mësohet se automjeti tip "Fuoristradë ML" ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka humbur jetën drejtuesi i automjetit.

Ndërkohë, një grup hetimor ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Njoftimi i policisë

Lezhë/Informacion paraprak

Rreth orës 13:00 , në fshatin Mashtërkor, Orosh, Mirditë automjeti tip "Fuoristradë ML" , ka dalë nga rruga , ku për pasojë ka humbur jetën drejtuesi i mjetit, ende i pa identifikuar.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes si dhe identifikimin e shtetasit të aksidentuar

Support Ukraine