Përgjaken rrugët e Durrësit/ Përplasen dy makina, 3 persona në rrezik për jetën

4 vjet, 10 muaj më parë - 12 Tetor 2017, Gazeta Shqiptare
Përgjaken rrugët e Durrësit/ Përplasen dy makina, 3 persona në rrezik për jetën
Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë pasdite te vendi i quajtur “Mbikalimi i Plepave” në Durrës.

"Panorama" raporton se janë plagosur tre persona dhe janë dërguar në spital në gjendje kritike për jetën. Ndërsa nga sa shikohet nga pamjet në aksident janë përfshirë disa automjete.

Support Ukraine