Kamioni bie nga 100 metra lartësi në Librazhd, në gjendje të rëndë shoferi

3 vjet, 5 muaj më parë - 19 Nëntor 2020, Gazeta Shqiptare
Kamioni bie nga 100 metra lartësi në Librazhd, në gjendje të rëndë shoferi
Një aksident i rëndë është regjistruar sot në aksin Librazhd- Prrenjas.

Gazetari Fatmir Popja raporton për ‘Balkanweb’ se një kamion që transportonte granil ka dalë nga rruga dhe ka rënë nga një urë automobilistike duke u rrokullisur rreth 100 metra ne gremine.

 Për pasoje drejtuesi i kamionit ka pësuar plage te rënda. Ai është transportuar me urgjence në spital. Deri më tani nuk dihen rrethanat e aksidentit të rëndë.

Support Ukraine