Incident i rëndë në Shëngjin! Gomonia shkëputet nga mjeti tërheqës, “merr para” një makinë

1 vit, 1 muaj më parë - 9 Gusht 2022, Gazeta Shqiptare
Incident i rëndë në Shëngjin! Gomonia shkëputet nga mjeti tërheqës, “merr para” një makinë
Një incident i rëndë është regjistruar mbrëmjen e kësaj të hëne në qytetin bregdetar të Shëngjinit në Lezhë.

Burimet bëjnë me dije për Gazetën Shqiptare se gomonia e cila po tërhiqej nga një automjet ëshë shkëputur dhe dhe ka përfunduar në trotuar.

Aty, mjeti lundrues ka goditur dhe një automjet që ndodhej në anë të rrugës.

Menjëherë pas incidentit, Policia policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes, dhe e ka shoqëruar në komisariat drejtuesin e automjetit.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën kryesore të qytetit bregdetar dhe në ato momenti ka patur kalimtarë të shumtë në trotuar, të cilët kanë shpëtuar për mrekulli.

Support Ukraine