Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, makina del nga rruga. Nuk ka viktima

5 vjet, 8 muaj më parë - 28 Qershor 2017, Gazeta Shqiptare
Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, makina del nga rruga. Nuk ka viktima
Një aksident është shënuar pak minuta më parë në autostradën Tiranë-Durrës. Nga përplasja e dy automjeteve fatmirësisht nuk ka patur viktima, por vetëm të plagosur.

Një nga makinat e aksidentuara, ka përfunduar jashtë rrugës. Autoambulanca ka mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes, ku dhe ka trasportuar të plagosurit. Policia është në vendngjarje.

Support Ukraine