Digjet makina në ecje, tek mbikalimi i Shkozetit

2 vjet, 9 muaj më parë - 5 Nëntor 2019, Gazeta Shqiptare
Digjet makina në ecje, tek mbikalimi i Shkozetit
Shkrumbohet një makinë në Durrës, ndërsa drejtuesja e mjetit ka shpëtuar mrekullisht pa u lënduar.

Ngjarja në fjalë ndodhi pasditen e sotme në mbikalimin e Shkozetit. Mjeti ka marrë flakë teksa ka qenë në ecje.

Aktualisht zjarrfikësit dhe policia kanë shkuar në vendin e ngjarjes, ndërkohë që mjeti me targa AA809 IF ne pronësi te H.K., nga Kavaja, është shkrumbuar totalisht.

Deri më tani nuk dihen rrethanat e ngjarjes.

Support Ukraine