Autobusi përplaset me një makinë në qendër të Tiranës,lëndohen 4 pasagjerë

3 vjet më parë - 21 Prill 2021, opinion
Autobusi përplaset me një makinë në qendër të Tiranës,lëndohen 4 pasagjerë
Një aksident është regjistruar mëngjesin e sotëm në qendër të Tiranës.

Policia bën më dije se një mjet autobus është përplasur me një mjet tjetër dhe si pasojë 4 pasagjerë të autobusit kanë mbetur të lënduar. Të lënduarit janë dërguar në spital për kontroll mjekësor, ndërsa autoritetet vijojnë hetimet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Në Qendër, janë përfshirë në një aksident një mjet autobus me një mjet tjetër. Si pasojë e aksidentit janë lënduar lehtë 4 pasagjerë të mjetit autobus të cilët u dërguan në spital, për kontroll mjekësor.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit”, njofton policia.

Support Ukraine