Aksident tragjik në Himarë, humb jetën drejtuesi i motomjetit!

1 vit, 7 muaj më parë - 8 Shtator 2022, Gazeta Shqiptare
Aksident tragjik në Himarë, humb jetën drejtuesi i motomjetit!
Një aksident me pasojë vdekje është regjistruar në Himarë. Ngjarja ka ndodhur në rrugën rurale të fshatit Tërbaç. G

jatë natës, shtetasi L. H., 40 vjeç,dyshohet se duke drejtuar një motomjet ka humbur kontrollin dhe motomjeti ka dalë nga rruga. Si pasojë e aksidentit ka humbur jetën drejtuesi i motomjetit.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Support Ukraine