Aksident në Tiranë, plagoset drejtuesi i motorit

1 vit, 3 muaj më parë - 19 Dhjetor 2022, abcnews
Aksident në Tiranë, plagoset drejtuesi i motorit
Një aksident i rëndë është shënuar mbrëmjes e kësaj të diele pranë mbikalimit të unazës së madhe në Astir ku për pasojë është plagosur një 59 vjeçar.

Policia bën me dije se shtetasi S.V, duke drejtuar motomjetin, dyshohet se ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga.

Më datë 18.12.2022, në Unazë të Re, shtetasi S. V., 59 vjeç, duke drejtuar motomjetin, dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin e tij dhe ka dalë nga rruga. Si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital për ndihmë mjekësore.”, njofton policia.

Support Ukraine