Aksident në Tiranë, humbin jetën dy 17-vjeçare

4 vjet, 3 muaj më parë - 11 Nëntor 2019, opinion
Aksident në Tiranë, humbin jetën dy 17-vjeçare
Dy vajza kanë humbur jetën si pasojë i një aksidenti të ndodhur mbrëmjen e djeshme në zonën e Bërzhitës. Mësohet se viktimat ishin të moshës 17-vjeçare, ndërsa në këtë aksident janë plagosur dhe dy persona të tjerë.

Mjeti i drejtuar nga 18 vjeçari F.Sh. doli nga rruga për shkak të lagështirës dhe u përplas në anë të rrugës, për pasojë kanë ndërruar jetë dy nga pasagjeret në automjet, Denada Tarja dhe Suada Serani.

Drejtuesi i automjetit  F. SH dhe dy pasagjerët e tjerë O. M, 14 vjeç dhe L. M, 14 vjeç ndodhen në SQU nën kujdesin mjekësor. Ndërkohë, policia ka nisur hetimet për të zbardhur rrethanat e plota të aksidentit që i mori jetën dy vajzave.

Support Ukraine