Aksident në mes të Tiranës, makina del në trotuar dhe përplas dy këmbësorët, mësohet gjendja e tyre

3 vjet, 1 muaj më parë - 22 Shkurt 2021, Gazeta Shqiptare
Aksident në mes të Tiranës, makina del në trotuar dhe përplas dy këmbësorët, mësohet gjendja e tyre
Një aksident është regjistruar pak minuta më parë në zonën e 9-katëshve në Tiranë.

Raportohet se dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën, ku si pasojë, mjeti me drejtues shtetasin A. M, ka dalë në trotuar duke aksidentuar dy këmbësorë.

Këta të fundit sipas policisë janë dërguar me urgjencë në spital dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Njoftimi i policisë:

Rreth orës 13:10, tek 9-katshet, janë përfshirë në një aksident mjeti me drejtues E. L me mjetin me drejtues A. M. Si pasojë e aksidentit mjeti me drejtues shtetasin A. M, ka dalë në trotuar, duke aksidentuar 2 këmbësor me iniciale J.D., 22 vjeçe dhe A. M., 20 vjeç, të cilët u dërguan në spital, për kontroll mjekësor, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Support Ukraine