Aksident në Llogara, del nga rruga autobusi me 50 turistë çekë

19 Shtator 2018 - opinion

Aksident në Llogara, del nga rruga autobusi me 50 turistë çekë

Aksident në Llogara, del nga rruga autobusi me 50 turistë çekë

Një autobus  me turistë çekë është aksidentuar në Llogara.

Ngjarja ka ndodhur pasditen e kësaj të marte, ku autobusi me 50 turistë u doli nga rruga dhe u përplas me bordurën anësore.

Paraprakisht nuk raportohet për persona të lënduar.

Policia mbërriti në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit./OraNews