Aksident në Korçë, plagoset një grua pranë bulevardit ‘Republika’

1 vit, 1 muaj më parë - 23 Shkurt 2023, Gazeta Shqiptare
Aksident në Korçë, plagoset një grua pranë bulevardit ‘Republika’
Një aksident rrugor ka ndodhur mesditën e sotme në Korçë.

Burime për median bëjnë me dije se një automjet ka aksidentuar një grua pranë bulevardit ‘Republika’, ku e plagosura është nisur me urgjencë drejt spitalit.

Mësohet se e plagosura është jashtë rrezikut për jetën dhe drejtuesi i mjetit është arrestuar.

Support Ukraine