Aksident në Korçë, makina del nga ura dhe bie në lumë

1 vit, 4 muaj më parë - 12 Dhjetor 2022, opinion
Aksident në Korçë, makina del nga ura dhe bie në lumë
Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të diele, në fshatin Polenë, në Korçë.

Sipas “Klan News”, një makinë ka dalë nga ura dhe për pasojë ka përfunduar në lumë. Si pasojë e aksidentit ka humbur jetën shoferi i automjetit, identiteti i të cilit ende nuk është bërë i ditur.

Ende nuk dihen shkaqet e këtij aksidenti, ndërsa në vendngjarje ndodhen forca policie dhe ambulanca.

Aktualisht, po punohet për nxjerrjen e mjetit nga uji.

Support Ukraine