Aksident në aksin Milot-Thumanë, humb jetën një person

2 vjet, 8 muaj më parë - 20 Janar 2021, opinion
Aksident në aksin Milot-Thumanë, humb jetën një person
Një aksident me pasojë vdekjen e një 70-vjeçari është shënuar mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Milot-Thumanë

Sipas informacioneve, bëhet me dije se viktima është identifikuar me iniciale P. P., teksa është përplasur nga automjeti në momentin që po lëvizte më motoçikletën e tij.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e shkaqeve.

Support Ukraine