Aksident në aksin Korçë-Pogradec, makina del nga rruga

3 vjet, 7 muaj më parë - 14 Korrik 2020, Gazeta Shqiptare
Aksident në aksin Korçë-Pogradec, makina del nga rruga
Një aksident automobilistik është regjistruar në aksin rrugor Korçë-Pogradec, në afërsi të fshatit Veliternë.

Gazetarja Lorena Kodra raporton se një automjet ka dalë nga rruga, por fatmirësisht ka pasur vetëm pasoja materiale.

Policia po punon për të zbardhur shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes.

Support Ukraine