Aksident në aksin Gjirokastër-Tepelenë/ “BMW” humb kontrollin dhe përplaset me barrierën mbrojtëse, humb jetën drejtuesi 33-vjeçar

2 vjet, 5 muaj më parë - 1 Nëntor 2021, Gazeta Shqiptare
Aksident në aksin Gjirokastër-Tepelenë/ “BMW” humb kontrollin dhe përplaset me barrierën mbrojtëse, humb jetën drejtuesi 33-vjeçar
Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Gjirokastër-Tepelenë. Rreth orës 21:15 në afërsi të Urës së Leklit, automjeti tip “BMV”, me drejtues shtetasin L. I. ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar disa metra poshtë rrugës.

Për pasojë ka ndërruar jetë drejtuesi i mjetit, shtetasi L. I., 33 vjeç, banues në fshatin Hormovë, Tepelenë.

Tepelenë/ Informacion paraprak.

Rreth orës 21:15, njoftohemi se në aksin nacional Tepelenë-Gjirokastër, në afërsi të Urës së Leklit, automjeti tip “BMW”, me drejtues shtetasin L. I. ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar disa metra poshtë rrugës.

Për pasojë ka ndërruar jetë drejtuesi i mjetit, shtetasi L. I., 33 vjeç, banues në fshatin Hormovë, Tepelenë.

Në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e policisë, grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme për përcaktimin e shkaqeve të aksidentit.

Support Ukraine