Aksident në aksin Fier-Seman, makina përfundon në kanal, plagosen tre persona

3 vjet, 10 muaj më parë - 17 Qershor 2020, Gazeta Shqiptare
Aksident në aksin Fier-Seman, makina përfundon në kanal, plagosen tre persona
Një aksident automobilistik është shënuar në aksin rrugor Fier- Seman, në vendin e quajtur Hoxharë e Vjetër. Burimet bëjnë me dje se një veturë është përplasur me një mjet bujqësor dhe pas goditjes autovetura ka përfunduar në kanal.

Mësohet se në veturë udhëtonin tre persona, por fatmirësisht nuk ka pasur viktima veçse të plagosur, të cilët janë jashtë rrezikut për jetën.

Në vendin e ngjarjes kanë shkuar uniformat e policisë rrugore dhe të rendit, ndërsa ende nuk dihet shkaku i këtij aksidenti.

Support Ukraine