Aksident në afërsi të Kopshtit Zoologjik në Tiranë, makina kthehet përmbys në anë të rrugës

2 vjet, 5 muaj më parë - 8 Nëntor 2021, Gazeta Shqiptare
Aksident në afërsi të Kopshtit Zoologjik në Tiranë, makina kthehet përmbys në anë të rrugës
Një aksident ka ndodhur rreth orës 19:50, në afërsi të kopshtit zoologjik, në autostradën e Sakut.

Burime bëjnë me dije se makina si pasojë e shpejtësisë së madhe ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në anë të digës. Mjeti sipas raportimeve ka bërë disa rrokullisje derisa të përfundonte përmbys.

Nuk dihet ende nëse ka të lënduar nga aksidenti në fjalë.

Support Ukraine