Aksident me vdekje, kamioni përplas kalimtarin

12 Tetor 2018 - opinion

Illustration

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur pak minuta me pare ne rrugen dytesore te aksit “Tirane- Durres”. Kamioni ka perplasur kalimtarin, ende i paidentifikuar.

Njoftimi i policise

Më datë 09.10.2018, rreth orës 14:16, në rrugën dytësore në Yrshek, mjeti tip "kamion" me drejtues shtetasin A. Sh., ka aksidentuar  me pasojë vdekjen e menjëhershme një këmbësor të gjinisë mashkull ende të paidentifikuar.

Shërbimet e Policisë dhe drejtuesi i mjetit, shtetasi A. Sh., ndodhen në vendngjarje, po kryhen veprimet e mëtejshme hetimore dhe proceduariale.