Aksident i rëndë tek kthesa e Shijakut, makina bëhet copë nga përplasja

1 vit, 10 muaj më parë - 6 Tetor 2020, Gazeta Shqiptare
Aksident i rëndë tek kthesa e Shijakut, makina bëhet copë nga përplasja
Një aksident i rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në autostradën Durrës-Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur pranë kthesës së Shijakut.

Nga fotot e publikuara nga LSA shihet se si një makinë, e përfshirë në aksident, është dëmtuar rëndë.

Deri më tani, nuk dihet nëse ka persona të plagosur si dhe shkaqet e aksidentit.

Support Ukraine