Aksident i rëndë në Tiranë, lëndohen 3 vajza dhe një djalë

4 vjet, 8 muaj më parë - 14 Dhjetor 2017, Gazeta Shqiptare
Illustration
Illustration
Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugorë “Bardhyl” në Tiranë sot në mëngjes me disa të plagosur “.

Katër persona janë plagosur tre vajza dhe një djalë. Policia e Tiranës njoftoi se aksidenti ndodhi rreth orës 6:15, ndërsa të rijtë janë transportuar në spital.

Njoftimi i policisë

Në Sallën Operative erdhi një telefonatë se në kryqëzimin e rrugës "Hoxha Tasim", në rrugën " Bardhyl", kishte ndodhur një aksident. Policia mbërriti në vendin e ngjarjes dhe konstatoi se në kryqëzimin e rrugës "Hoxha Tasim" , me rrugën " Bardhyl", janë aksidentuar mjeti AA 561 LM me mjetin AA 654 DZ dhe si pasoje janë dëmtuar shtetasit F.Ç, 23 vjeçe, S.H., 22 vjeçe, Gj.Sh., 22 vjeçe dhe S.B., 23 vjeç, të cilët janë transportuar në sptital jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po kryen veprimet për zbardhjen e plotë të aksidentit.

Support Ukraine