Aksident i rëndë në Fushë-Mamurras, humb jetën një 70-vjeçar

3 vjet, 3 muaj më parë - 21 Janar 2021, Gazeta Shqiptare
Aksident i rëndë në Fushë-Mamurras, humb jetën një 70-vjeçar
Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Milot -Fushë Krujë, pranë kryqëzimit në Fushë-Mamurras.

Nga të dhënat e para mësohet se në aksident është përfshirë një motor dhe një automjet, e për pasojë ka humbur jetën drejtuesi 70-vjeçar i motorit, shtetasi P.P nga Fushë-Mamurrasi.

Dyshohet se motori i ka prerë rrugën automjetit, por policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton për rastin.

Support Ukraine