Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Volkswagen Touran

€7,300
6 photos
Body: Sedan
Age: 11 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Black

SHITET
Vw Touran 1.6 Tdi Diesel
BlueMotion / Euro 5
Sapo Ardhur nga Belgjika
Me Dogane te paguar
Viti prodhimit fundi 2011
Kambio Manuale 5+R ne gjendje perfekte pune
Motorr 1.6 Diesel ne gjendje perfekte pune
Konsumi / Kombinim 4.2 Liter 100 Km
197.000 Km ( Me liber sherbimi )
Kondiconer / Klima
Cd Dvd Radio Aux Phone ejt
Pilot Automat
2 Celesa Hapje Mbyllje qendrore
Pasqyrat Elektronike + Registenc
Xhamat Elektronik + xhamat e pasem te zi
Ndricimi i kroskotit me regjister ulje dhe ngritje
Feneret para Auto dhe me regjister ulje ngritje
Vende 4+1
Tapiceri Cope shum te paster
Ngjyre e zeze perle shum e paster pa asnje gervishtje
Ganxhe Terheqse
Disce Alumini 16 Origjinal
Goma 100% te reja 4 Stinet
Makina ne gjendje perfekte pune gati per targa
Ju Mirepresim
Cmimi : 7.300 Euro pak i Diskutueshem
Tirane / Kamez / Albania

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 6 March 2023
Support Ukraine