Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' Volkswagen Touran

€7,300
6 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

SHITET
Vw Touran 1.6 Tdi Diesel
BlueMotion / Euro 5
Sapo Ardhur nga Belgjika
Me Dogane te paguar
Viti prodhimit fundi 2011
Kambio Manuale 5+R ne gjendje perfekte pune
Motorr 1.6 Diesel ne gjendje perfekte pune
Konsumi / Kombinim 4.2 Liter 100 Km
197.000 Km ( Me liber sherbimi )
Kondiconer / Klima
Cd Dvd Radio Aux Phone ejt
Pilot Automat
2 Celesa Hapje Mbyllje qendrore
Pasqyrat Elektronike + Registenc
Xhamat Elektronik + xhamat e pasem te zi
Ndricimi i kroskotit me regjister ulje dhe ngritje
Feneret para Auto dhe me regjister ulje ngritje
Vende 4+1
Tapiceri Cope shum te paster
Ngjyre e zeze perle shum e paster pa asnje gervishtje
Ganxhe Terheqse
Disce Alumini 16 Origjinal
Goma 100% te reja 4 Stinet
Makina ne gjendje perfekte pune gati per targa
Ju Mirepresim
Cmimi : 7.300 Euro pak i Diskutueshem
Tirane / Kamez / Albania

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 6 Mars 2023
Support Ukraine