Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Volkswagen Touran

€7,400
2011' Volkswagen Touran photo #1
2011' Volkswagen Touran photo #2
2011' Volkswagen Touran photo #3
2011' Volkswagen Touran photo #4
2011' Volkswagen Touran photo #5
2011' Volkswagen Touran photo #6
6 photos
Age: 12 years
Mileage: 160000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: White

Makina eshte ne gjendje te shkelqyer inxhinierike dhe motorrike.makina eshte e sapo ardhur nga europa. Km jane origjinale. Per me shume detaje kontaktoni

  • 069Show phone
  • Fier
  • 17 October 2023
Support Ukraine