Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Volkswagen Touran

€7,400
2011' Volkswagen Touran photo #1
2011' Volkswagen Touran photo #2
2011' Volkswagen Touran photo #3
2011' Volkswagen Touran photo #4
2011' Volkswagen Touran photo #5
2011' Volkswagen Touran photo #6
6 foto
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 160000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Makina eshte ne gjendje te shkelqyer inxhinierike dhe motorrike.makina eshte e sapo ardhur nga europa. Km jane origjinale. Per me shume detaje kontaktoni

  • 069Tregoni telefonin
  • Fier
  • 17 Tetor 2023
Support Ukraine