2011' Volkswagen Touran photo #1
2011' Volkswagen Touran photo #2
2011' Volkswagen Touran photo #3
2011' Volkswagen Touran photo #4
2011' Volkswagen Touran photo #5
2011' Volkswagen Touran photo #6
6 photos

2011' Volkswagen Touran

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€9,200
Published 9 May 2024ID: fow0WU

Information from the owner

Age: 13 years
Mileage: 250000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Seller's comments about 2011' Volkswagen Touran

Shes vw touran 2.0 naftet i vitit 2011 me kamio automatike dsg,xhama te zi te fabrikes disqe alumini. Makina eshte ne gjendje shume te mire mekanike dhe estetike. Eshte sjelle nga gjermania.

Support Ukraine