2011' Volkswagen Touran photo #1
2011' Volkswagen Touran photo #2
2011' Volkswagen Touran photo #3
2011' Volkswagen Touran photo #4
2011' Volkswagen Touran photo #5
2011' Volkswagen Touran photo #6
6 foto

2011' Volkswagen Touran

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€9,200
Publikuar 9 Maj 2024ID: fow0WU

Information from the owner

Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2011' Volkswagen Touran

Shes vw touran 2.0 naftet i vitit 2011 me kamio automatike dsg,xhama te zi te fabrikes disqe alumini. Makina eshte ne gjendje shume te mire mekanike dhe estetike. Eshte sjelle nga gjermania.

Support Ukraine