2010' Volkswagen Touran photo #1
2010' Volkswagen Touran photo #2
2010' Volkswagen Touran photo #3
2010' Volkswagen Touran photo #4
2010' Volkswagen Touran photo #5
2010' Volkswagen Touran photo #6
6 photos

2010' Volkswagen Touran

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€5,900
Published 4 July 2024ID: pLJJro

Information from the owner

Age: 14 years
Mileage: 180000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Seller's comments about 2010' Volkswagen Touran

VOLKSWAGEN TOURAN 2.0 NAFT
VITI 2010
KAMBJO AUTOMATIKE
KLIMATRONIK BI ZONA
KOMPJUTER BORDI
SEDILJE ME NGROHJE
MBYLLJE QENDRORE
XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE
E sapo ardhur nga zvicra ne gjendje shume te mire

Support Ukraine