2010' Volkswagen Touran photo #1
2010' Volkswagen Touran photo #2
2010' Volkswagen Touran photo #3
2010' Volkswagen Touran photo #4
2010' Volkswagen Touran photo #5
2010' Volkswagen Touran photo #6
6 foto

2010' Volkswagen Touran

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€5,900
Publikuar 4 Korrik 2024ID: pLJJro

Information from the owner

Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2010' Volkswagen Touran

VOLKSWAGEN TOURAN 2.0 NAFT
VITI 2010
KAMBJO AUTOMATIKE
KLIMATRONIK BI ZONA
KOMPJUTER BORDI
SEDILJE ME NGROHJE
MBYLLJE QENDRORE
XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE
E sapo ardhur nga zvicra ne gjendje shume te mire

Support Ukraine