Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2009' Volkswagen Touran

€5,500
6 photos
Age: 13 years
Mileage: 20000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet Volkswagen Touran Highline Kambio Automatike DSG, Motorr 2.0 nafte shume ekonomike. Makina eshte e ardhur nga Gjermania me doganë te prerë dhe letrat per 1 vit. Makina Disponon Xhama te Zinj Origjinale, Klima Automat, Marshat ne timon F1, Sensor parkimi Para Mbrapa, Dritat asistent kthese, Pilot automatik, Sendilje lekure me palosje + Sendilje me ngrohje, ABS, SRS, Navi + DVD, Video Player (aktivizimi i video gjate levizjes), Larese feneresh etj.. Makinë familjare dhe shume e rehatshme..Cmimi i diskutueshëm !!!!

  • 069Show phone
  • Berat
  • 25 July 2022
Support Ukraine