Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' Volkswagen Touran

€5,500
6 foto
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet Volkswagen Touran Highline Kambio Automatike DSG, Motorr 2.0 nafte shume ekonomike. Makina eshte e ardhur nga Gjermania me doganë te prerë dhe letrat per 1 vit. Makina Disponon Xhama te Zinj Origjinale, Klima Automat, Marshat ne timon F1, Sensor parkimi Para Mbrapa, Dritat asistent kthese, Pilot automatik, Sendilje lekure me palosje + Sendilje me ngrohje, ABS, SRS, Navi + DVD, Video Player (aktivizimi i video gjate levizjes), Larese feneresh etj.. Makinë familjare dhe shume e rehatshme..Cmimi i diskutueshëm !!!!

  • 069Tregoni telefonin
  • Berat
  • 25 Korrik 2022
Support Ukraine