Report This Ad!
Bookmark This

2008' Volkswagen Touran

€5,000
2008 Volkswagen Touran in Tirane, Albania
Body: Hatchback
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

VW Touran 1.9 nafte viti fund 2008..i sapo ardhur dhe i sapotarguar per her te par...Xhama te zi...goma te reja...disqe alumine origjinale te VW..Makina esht ne super gjendje..me klm te vetat origjinal..bojen e fabrikes..me liber servisi dhe car-pass Belg..shum e paster dhe e mirmbajtur..kur ta shikoni bindeni..Mund ta kontrolloni ku te deshironi...faliminderit.

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 14 September 2021