Sinjalizoni këtë reklamë!
Shto te të preferuarat

2008' Volkswagen Touran

€5,000
2008 Volkswagen Touran në Tiranë, Shqipëri
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

VW Touran 1.9 nafte viti fund 2008..i sapo ardhur dhe i sapotarguar per her te par...Xhama te zi...goma te reja...disqe alumine origjinale te VW..Makina esht ne super gjendje..me klm te vetat origjinal..bojen e fabrikes..me liber servisi dhe car-pass Belg..shum e paster dhe e mirmbajtur..kur ta shikoni bindeni..Mund ta kontrolloni ku te deshironi...faliminderit.

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 14 Shtator 2021