2006' Volkswagen T5 Transporter photo #1
2006' Volkswagen T5 Transporter photo #2
2006' Volkswagen T5 Transporter photo #3
2006' Volkswagen T5 Transporter photo #4
2006' Volkswagen T5 Transporter photo #5
5 photos

2006' Volkswagen T5 Transporter

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€3,999
Published 18 May 2024ID: 0yRlyX

Information from the owner

Body: Pickup
Age: 18 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: White

Seller's comments about 2006' Volkswagen T5 Transporter

TRANSPORTER 1.9 NAFT 2006 SUPER GJENDJE
CMIMI: 3.999€🔥OKAZION🔥

MAKINA KA VETEM 1 SEDILJE MBRAPA
250.000 KILOMETRA ORIGJINALE (ME GARANCI)
NAVI I MADH
1.9 NAFT
VITI 2006
KAMBIO MANUALE
XHAMA TE ZINJ
NGJYRA E BARDH
GOMAT AKULL TE REJA
DISQE ALUMINI
FENERA/STOPA LED
ME DOGAN TE PAGUAR
E TARGUAR
ME LETRA TE PAGUARA PER 1 VIT
KONDICIONER
NAVI I MADH ME TOUCH
TAPICERIA SHUM E PASTER
SENSOR SHIU DHE DRITASH
PILOT AUTOMATIK
TIMONI ME NGRITJE+ULJE
SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR
4 XHAMAT ELEKTRIK
AIRBAG(SRS)
ESP
KOMANDA NE TIMON
BLUETOOTH/AUX/SD CARD
E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE

Support Ukraine