2006' Volkswagen T5 Transporter photo #1
2006' Volkswagen T5 Transporter photo #2
2006' Volkswagen T5 Transporter photo #3
2006' Volkswagen T5 Transporter photo #4
2006' Volkswagen T5 Transporter photo #5
5 foto

2006' Volkswagen T5 Transporter

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€3,999
Publikuar 18 Maj 2024ID: 0yRlyX
  • Fier
  • 069Tregoni telefonin

Information from the owner

Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 18 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2006' Volkswagen T5 Transporter

TRANSPORTER 1.9 NAFT 2006 SUPER GJENDJE
CMIMI: 3.999€🔥OKAZION🔥

MAKINA KA VETEM 1 SEDILJE MBRAPA
250.000 KILOMETRA ORIGJINALE (ME GARANCI)
NAVI I MADH
1.9 NAFT
VITI 2006
KAMBIO MANUALE
XHAMA TE ZINJ
NGJYRA E BARDH
GOMAT AKULL TE REJA
DISQE ALUMINI
FENERA/STOPA LED
ME DOGAN TE PAGUAR
E TARGUAR
ME LETRA TE PAGUARA PER 1 VIT
KONDICIONER
NAVI I MADH ME TOUCH
TAPICERIA SHUM E PASTER
SENSOR SHIU DHE DRITASH
PILOT AUTOMATIK
TIMONI ME NGRITJE+ULJE
SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR
4 XHAMAT ELEKTRIK
AIRBAG(SRS)
ESP
KOMANDA NE TIMON
BLUETOOTH/AUX/SD CARD
E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE

Support Ukraine