Report This Ad!
Bookmark This

2012' Volkswagen Jetta

€7,200
 • 2012 Volkswagen Jetta in Durres, Albania
 • 2012 Volkswagen Jetta in Durres, Albania - 2
 • 2012 Volkswagen Jetta in Durres, Albania - 3
 • 2012 Volkswagen Jetta in Durres, Albania - 4
 • 2012 Volkswagen Jetta in Durres, Albania - 5
 • 2012 Volkswagen Jetta in Durres, Albania - 6
 • 2012 Volkswagen Jetta in Durres, Albania - 7
Body: Sedan - 4 doors, 5 places
Condition: Excellent
Mileage: 171000 km
Fuel: Petrol + LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: White

SHITET ⤵️
✔ Marka,Modeli: VW Jetta 2.5 SE
✔ Viti: 2012
✔ Kambjo: automatike
✔ Lenda Djegese: Benzin-Gas
✔ Targa: Shqiptare (AB)
✔ Km: 171.000
✔ Ngjyra: e bardhe
✔ Opsionet shtese: 2.5 Benzin-Gas me impiant te sapo montuar, xhama te zi, sedilje lekure dhe me ngrohje, klima tronic, sensor shiu dhe drite, pilot automatik, bagazhier me 6 CD, makina eshte komode dhe ne gjendje shum te mire etj.
✔ Cmimi: 7.200€ (i diskutueshem)
✔ Telefon: +355692050262

 • 069Show phone
 • NRG Motors
 • Durres
 • 18 October 2021