Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2012' Volkswagen Jetta

€6,600
7 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur - 4 dyer, 5 vende
Kushtet: Shkëlqyeshëm
Kilometrazhi: 171000 km
Karburanti: Benzinë + LPG
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

SHITET ⤵️
✔ Marka,Modeli: VW Jetta 2.5 SE
✔ Viti: 2012
✔ Kambjo: automatike
✔ Lenda Djegese: Benzin-Gas
✔ Targa: Shqiptare (AB)
✔ Km: 171.000
✔ Ngjyra: e bardhe
✔ Opsionet shtese: 2.5 Benzin-Gas me impiant te sapo montuar, xhama te zi, sedilje lekure dhe me ngrohje, klima tronic, sensor shiu dhe drite, pilot automatik, bagazhier me 6 CD, makina eshte komode dhe ne gjendje shum te mire etj.
✔ Cmimi: Nga 7.200€ ne 6600€
✔ Telefon: +355698461934

  • 069Tregoni telefonin
  • Enri
  • Tiranë
  • 18 Tetor 2021
Support Ukraine