2012' Volkswagen Jetta photo #1
2012' Volkswagen Jetta photo #2
2012' Volkswagen Jetta photo #3
2012' Volkswagen Jetta photo #4
2012' Volkswagen Jetta photo #5
2012' Volkswagen Jetta photo #6
6 photos

2012' Volkswagen Jetta

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€7,300
Published 5 June 2024ID: 4CI4GJ

Information from the owner

Age: 12 years
Mileage: 130000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Seller's comments about 2012' Volkswagen Jetta


•Viti 2012
•Nafte
•Kambio Automatike
•Me 139,220 ml ORIGJINALE! Me te drejte kontrolli.
•Xhama,Pasqyra Elektrike
•Impiant muzike FENDER
•Sendilje me ngrohje
•Disqe 17
•Sensor parkimi
•Tavan me hapje elektrike
•Aux,cd,tel, Bluetooth,esp
•Timon multifunksional
•Interiori Lekure origjinale Super I Paster
•Mbyllje qendrore
•Xhama te zinj para dhe mbrapa
📂Makina eshte ne Gjendje Perfekte si nga ana Mekanike Xhenerike dhe Estetike .. Makina eshte e sapoardhur.. Dogan e Paguar Gati Per Targim te Ri.💶 7,300€(i diskutueshem)

📍Durres

Support Ukraine