2012' Volkswagen Jetta photo #1
2012' Volkswagen Jetta photo #2
2012' Volkswagen Jetta photo #3
2012' Volkswagen Jetta photo #4
2012' Volkswagen Jetta photo #5
2012' Volkswagen Jetta photo #6
6 foto

2012' Volkswagen Jetta

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€7,300
Publikuar 5 Qershor 2024ID: 4CI4GJ

Information from the owner

Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 130000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2012' Volkswagen Jetta


•Viti 2012
•Nafte
•Kambio Automatike
•Me 139,220 ml ORIGJINALE! Me te drejte kontrolli.
•Xhama,Pasqyra Elektrike
•Impiant muzike FENDER
•Sendilje me ngrohje
•Disqe 17
•Sensor parkimi
•Tavan me hapje elektrike
•Aux,cd,tel, Bluetooth,esp
•Timon multifunksional
•Interiori Lekure origjinale Super I Paster
•Mbyllje qendrore
•Xhama te zinj para dhe mbrapa
📂Makina eshte ne Gjendje Perfekte si nga ana Mekanike Xhenerike dhe Estetike .. Makina eshte e sapoardhur.. Dogan e Paguar Gati Per Targim te Ri.💶 7,300€(i diskutueshem)

📍Durres

Support Ukraine