2011' Volkswagen Jetta photo #1
2011' Volkswagen Jetta photo #2
2011' Volkswagen Jetta photo #3
2011' Volkswagen Jetta photo #4
2011' Volkswagen Jetta photo #5
2011' Volkswagen Jetta photo #6
6 photos

2011' Volkswagen Jetta

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€6,800
Published 28 August 2023ID: i5cxbQ
Expired
10 months, 2 weeks ago

Information from the owner

Age: 12 years
Mileage: 180000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Seller's comments about 2011' Volkswagen Jetta

Shitet volkswagen Jetta në gjendje perfekte
Makina është blerë në gjermai me 183.000 km origjinale, Është blerë nga individë dhe ka ardhur në rrugë tokësore. E përdorur nga një person. Ka çdo shërbim të dokumentuar në librin e shërbimeve. Në Shqipëri ka bërë vetëm 2 mijë km. Çmimi i diskutueshëm.
Siguracioni i paguar deri në Nëntor 2023; Kilaudimi në Nëntor 2024
Ka 8 goma, 4 vere me disqe alumini dhe 4 dimri me disqe hekuri.
Shumë e pastër dhe e mbajtur si makinë. Nuk ka asnjë problem ose difekt.
- Kondicioner
- Abs, Airbag
- 2 celsa origjinal
- Sensor parkimi para mbrapa
- Drita që kthehen kur pret timonin (robotike)
- Sendile rrobe shumë të pastra, 2 të parat me ngrohje
- Sensorë shiu
- Pasqyra që errësohen gjatë natës
- Komanda në timon
- Manuale me 6 marsha
- 4 xhama elektrik
E gatshme për çdo lloj kontrolli.

Support Ukraine